Пожежна безпека ТРЦ

ТРЦ Depo't center

Будівля ТРЦ "Depo't center" обладнана наступними системами пожежної безпеки:

- автоматичне пожежогасіння (сплинкерних, дренчерні);

- система димовидалення;

- система пожежної сигналізації;

- система оповіщення.

Всі системи знаходяться в робочому стані. Регулярно (1 раз на місяць, згідно з регламентом) виконується технічне обслуговування. З технічного обслуговування укладено договір зі спеціалізованою організацією "Юніті-С". Так само укладено договір зі спостереження та реагування на спрацювання пожсістем з "АПС-Кіровоград".

Крім цього на кожному поверсі розташовані в необхідній кількості пожежні крани, обладнані пожежними рукавами та вогнегасниками.

На кожному поверсі вивішені плани евакуації. З кожного поверху є три виходи на евакуаційні сходи. Двері на сходи знаходяться у відкритому стані, сходи вільні та не захаращені. Кожен вихід має розпізнавальну наклейку над виходом є табличка "аварійний вихід".

У травні 2017 року в період з 04.05 по 12.05 проводилася перевірка інспекцією з пожежного нагляду. Були перевірені наявність систем пожежного захисту і їх працездатність. Зауважень не було.

Адміністрація та охорона навчені на випадок виникнення позаштатної ситуації. Це показала ситуація з "замінуванням" ТРЦ (проводились навчання відповідних органів на теріторії ТРЦ із "замінуванням" і реакції на це охорони та адміністації) . Евакуація людей з поверхів зайняла не більше 15 хвилин.

27.03.2018