Respect

Respect

Історія Respect

Мережа салонів взуття Respect представлена в Україні з 2003 року і на даному етапі є однією з компаній, що активно розвиваються завoйовуючи симпатії нових клієнтів. Основним напрямком діяльності нашої компанії є роздрібна торгівля жіночим і чоловічим взуттям, сумками і аксесуарами.Стиль Respect - це поєднання ліній елегантності, зручності, моди і комфорту. Яскравий дизайн і використання сучасних матеріалів відповідає актуальним тенденціям світової моди. Цільова аудиторія наших салонів - це люди, які ведуть активний спосіб життя, стежать за модою і бажають виглядати актуально та стильно. Наші покупці цінують якісне обслуговування і комфортні умови при покупці.Найкращою оцінкою роботи компанії є висока довіра клієнтів і партнерів, що підтверджується нагородою «Бренд Року 2009». Чіткість і злагодженість роботи, виконання взятих на себе зобов'язань, висока якість послуг, що надаються - ось ті принципи, які лежать в основі корпоративної культури компанії.

Філософія марки

Respect Yourself (повага до себе) - це особлива риса характеру. Людині, яка володіє цією рисою, вистачає сил і часу піклуватися про близьких, бути чуйним і уважним по відношенню до інших людей. «Respect Yourself» є основоположним принципом компанії в прагненні до вдосконалення навколишнього світу і побудові гармонійного суспільства, ключовими моментами якого є довіра і чуйне ставлення до оточуючих.Основний слоган компанії - «Лінії Respect - лінії життя», підкреслює важливість для компанії загальнолюдських цінностей: відкритість, людяність, турботу про близьких. У той же час, даний слоган несе в собі поняття гармонійного розвитку і безперервного вдосконалення.

Місія компанії

Створюючи комфортне ВЗУТТЯ в елегантній формі, МИ ДУМАЄМО ПРО ВАС І ХОЧЕМО зробити вас щасливішими!

Цінності

Ми працюємо з людьми і заради людей. Люди – це основа нашого успіху. Потреби наших клієнтів, професійність та відданість співробітників, лояльність та цілеспрямованість команди менеджерів – головна цінність нашої компанії.

Режим роботи

Понеділок: з 10:00 до 21:00

Вівторок: з 10:00 до 21:00

Середа: з 10:00 до 21:00

Четвер: з 10:00 до 21:00

П'ятниця: з 10:00 до 21:00

Субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 10:00 до 20:00

Останні акції

Знижка до - 20%Акція завершенаАкція на чоловіче взуттяАкція завершенаPODIO -30% на сумкиАкція завершена